هادی پاکزاد از اولین خواننده های سبک راک و آلترناتیو در ایران می باشد.
قبل از این که با موسیقی درگیر شود به اشعار کلاسیک و نوشته های ...

1388 (2009) - افلاطون


1386 (2007) - دکتر

ترانه سرا : هادی پاکزاد
آهنگساز : هادی پاکزاد
تنظیم : مسعود فیاض زاده

http://server2.inmupload.com/Full%20Archive/HadiPakzad/Albums/1386%20-%20Dr./2007-Hadi-Pakzad-DR.jpg

فرمت : MP3 / کیفیت : 128Kbps

دانلود آلبوم به صورت یکجا

1 - چیزی نیست

2 - تاریک

3 - کتاب

4 - خط قرمز

5 - دلم برای صورتت تنگ شده

6 - دکتر

7 - پیله های شیشه ای

8 - آدم معمولی1385 (2006) - زندگی زیر زمین

ترانه سرا : هادی پاکزاد
آهنگساز : هادی پاکزاد
تنظیم : مسعود فیاض زاده

http://server2.inmupload.com/Full%20Archive/HadiPakzad/Albums/1385%20-%20Living%20Under%20Ground/2006-HadiPakzad-LivingUnderGround.jpg

فرمت : MP3 / کیفیت : 128Kbps

دانلود آلبوم به صورت یکجا

1 - آدم آهنی

2 - واسه من یا واسه اونا

3 - She's My Mom

4 - قانون

5 - آفت ریشه

6 - زندگی زیر زمین

7 - زندون شیشه ای

8 - اکستازی


1383 (2004) - سرزمین وحشت

ترانه سرا : هادی پاکزاد، حافظ
آهنگساز : هادی پاکزاد
تنظیم : مسعود فیاض زاده

http://server2.inmupload.com/Full%20Archive/HadiPakzad/Albums/1383%20-%20Fear%20Land/2004-HadiPakzad-FearLand.jpg

فرمت : MP3 / کیفیت : 128Kbps

دانلود آلبوم به صورت یکجا

1 - بهار

2 - در یاد

3 - مرا می بینی

4 - من

5 - آشفته

6 - دقیقه ها

7 - گل پرپر

8 - صفحه ی آخر


دیگر آهنگ ها

فرمت : MP3 / کیفیت : 128Kbps

دانلود آهنگ ها به صورت یکجا

1 - تبسم

2 - شقایق

3 - رویای آبی

4 - زمستون (بازخوانی افشین مقدم)

5 - Desert Rose (بازخوانی استینگ)

6 - سردار تشنگان

7 - هنوزم (بازخوانی تورج شعباخانی)

8 - سیب (بازخوانی سیمین غانم)

9 - گل پرپر (ورژن دوم)

10 - دقیقه ها (ورژن دوم)

11 - در یاد (ورژن دوم)


هادی پاکزاد از اولین خواننده های سبک راک و آلترناتیو در ایران می باشد. قبل از این که با موسیقی درگیر شود به اشعار کلاسیک و نوشته های فلسفی علاقه داشت. در سال2000، بعد از کسب تجربه ی یادگیری پیانو و گیتار، در یک استودیوی خانگی و با کمک موسیقیدان های محلی شروع به تولید اولین آلبومش می کند. تمام اشعار آهنگ های این آلبوم توسط خودش سروده شده و به خاطر نبود جو فرهنگی مناسب اسم این آلبوم رو «سرزمین وحشت» می گذارد. خیلی زود هم به خاطر سبک منحصر به فردش معروف می شود.

 پس از این که با حمایت طرفدارهایش مواجه می شود، آلبوم دومش را با تیمی حرفه ای و در استودیو ای در تهران ضبط می کند. در سال 2005 دو کنسرت رسمی و بزرگ در مشهد برگزار می کند. در همین سال آلبوم دوم خودش رو به نام «زندگی زیر زمین»  بیرون می دهد. همچنین در همین ایام، ویدئو کلیپ «در یاد» از شبکه های مختلف ماهواره ای پخش می شود.

آلبوم زندگی زیر زمین یک آلبوم«NonStop» محسوب شده و یک اصطلاح موسیقی است؛ و به این معناست که تمام اشعار به هم مربوط بوده و  مجموعا با هم، یک داستان را روایت می کنند. و این داستان، داستان زندگی انسان است. اولین ترک با برداشت موجودی که از سیاره ای دیگر به زمین آمده شروع می شود و در ترک پنجم به مرگ می رسد. مرگ فردی که روح از کالبدش جدا شده و شروع به درک دنیای جدید می کند، ضمن این که در همان لحظه ای که می میرد، می بیند چند نفر برایش در حال گریه و زاریند. ترک ششم، ترک اصلی آلبوم و هم نام با خود آلبوم است. ترک هفتم دنیا را به یک زندان شیشه ای تشبیه می کند و ترک هشتم هم اکستازی نام دارد. البته نه ار نوع قرصش!! بلکه به معنی خلسه!

آلبوم سوم و در واقع آلبوم آخر هادی پاکزاد هم در آخرین ماه سال 2007 منتشر شد؛ که اسم این آلبوم «دکتر» هست و خودش در مورد این آلبوم می گوید :

«موضوع ترانه های آلبوم «دکتر» را یک سالی هست که از ذهنم می گذرونم. اگر فرض کنیم همه ما اوقاتی از زندگیمون رو با بالغ درون و اوقاتی رو با کودک درون نقش بازی می کنیم.بالغ ما همون دکتر این داستان و کودک درونمون همون بیمار این قصه است. ترک های مختلف آلبوم هر یک از زبان یکی از این دو شخصیت درونی ما بوده و مجموع آلبوم نیز گفتمان بین این دکتر و بیمار است. سبک آلبوم «دکتر» کاملا Alternative است».

«تمام سازهای این مجموعه ی  زنده و صدابرداری آنها به عهده داریوش دانش نیا بوده که در استودیو شخصی خودم (هادی پاکزاد) ضبط و میکس شده است. تنظیم کننده قطعات مسعود فیاض زاده بوده که البته او همیشه نقشی بیشتر از عنوانی که در آثار من داشته ایفا کرده است. علی باغ فر نوازنده ی درام آلبوم بود».